Dnes je: 17.6.2021 03:44:51, Vítejte na stránkách www.ferrari-classics.cz Vyberte si: Úvod - Oficiální Importér ČR - Automobily k prodeji - Muzea Ferrari - Modely - Classic club - Classics show - Czech classic - Články - Sběratelská Top 15 - Reportáže - Renovace - Fotogalerie renovací - Přehled vyrobených modelů - Fotogalerie Ferrari - Tvůrci Ferrari

 
 

Stránky které jste právě navštívili jsou určeny všem jimž učaroval mýtus automobilů z Maranella a především těm kteří milují jejich historii.
V České Republice je rozhodně velký počet příznivců, fandů a díky oficiálnímu zastoupení značky Ferrari i majitelů vozů z Marannella a je zde rozhodně nezanedbatelné množství automobilů se vzpínajícím koněm ve znaku které tvořili doslova historii značky.

Pro všechny tyto příznivce jsme utvořili stánky, které by jejich nadšení podporovalo a poskytovalo dostatek informací o historii značky, konkrétních modelech popřípadě; místech která by mohli navštívit a zdokumentovat si v nich kompletní historii značky.

Stránky budeme postupně aktualizovat a díky našim přátelům z Itálie se nám jistě podaří přinést vám co možná nejpřesnější informace o všem co souvisí s historií značky.

Martin Klein

 

www.ferarri-classics.cz

všechna práva vyhrazena

all rights reserved

villa sardegna | Auto Martin | Ferrari Classics